Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2005, 19:15   #2
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Siedze spokojnie obserwujac sale. Najbardziej interesuje mnie ksiaże i jego najważniejsi goście...w koncu to wlasciwie pierwsze zebranie w ktorym uczestnicze, wiec staram sie wynieść z niego jak najwiecej doświadczeń... od czasu do czasu zadaża mi sie poruszyc niespokojnie...może to z nerwów, a może po prostu czuje sie nieswojo spotykajac taka "śmietanke" wampirzego świata. Spoglądam także raz za razem na mojego mentora oczekujac jakis sygnałów lub znaków ,które mogłyby mi pomóc jakoś się przygotować do "zadania" które przyjdzie mi wypelnić. Zastanawiam sie także, kiedy moj Głod da o sobie znać...w końcu od dawna się nie posilałem i nie jestem pewien czy ktokolwiek mnie tutaj "poczęstuje" czymś wiecej niż pogardą.
 
Templarius jest offline