Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2011, 18:29   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Mogłabym tą kartę zrobić tylko z nimi, ale z doświadczenia wiem, że lepiej skonsultować to z większą ilością osób, a tu fanów systemu jest chyba sporo.
I zupełnie szczerze - uważam - tym się skończy. Dlaczego?
Po kilku / kilkunastu latach grania za kartę wystarcza pusta kartka, na którą wpisuje się odpowiednia dane. Zwłaszcza, że dane się zmieniają podczas gry. Po prostu nie chce mi się:
- tracić czasu na wpisywanie danych do komputera;
- drukować co chwilę nowej wersji karty;
- wypełniać stosu niepotrzebnych rubryczek (typu: kolor oczu);
- pozbawiać się możliwości edycji danych w trakcie sesji (bo są wydrukowane, a nie wpisane ołówkiem).

Jeżeli muszę komuś wysłać wersję elektroniczną karty to również prościej mi wypełnić papier i zeskanować czy użyć PCProfilera, niż tłumaczyć, ze właściwie to ta sama karta tylko broń i ataki nie są po prawej na dole tylko po lewej u góry, a statystyki są w pisane w ten ładny obrazek postaci...


Karta postaci może nie jest idealna, ale jest *standardowa*. Biorąc kartę do dowolnego systemu, który znam, wiem gdzie mam szukać konkretnych informacji; nie muszę przed każdym rzutem prześledzić całości, aby znaleźć jedną cyfrę.

Oczywiście - jak ktoś chce - to proszę bardzo. W końcu karta ma być dla gracza, a nie gracz dla karty.
Pomijam już zupełnie kwestię "nieaktualności" systemu 3.5...
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem