Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2005, 22:42   #4
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Po niedługiej chwili Książe wstał ze swojego tronu. Nadal miał niezadowoloną minę. Rozejrzał się po całej sali i zaczął mówić:
- Cieszy mnie fakt, że widzę was tutaj, chociaż charakter naszego spotkania jest niezwykle zasmucający. Jednakże niezadowala mnie fakt, że tak liczna część z was wogóle się nie zjawiła. Mam zamiar wyciągnąć z tego konsekwencje. - zrobił gustowną pauzę, podniósł kielich do ust i wypił nieco Vitae - Jak się domyślacie zebrałem was tutaj, ponieważ w naszym mieście ktoś najwyraźniej zagiął parol na naszych braci. Dokładniej tą sprawę przedstawi wam Meph, gdyż to on zajmuje się śledźtwem. Chciałbym, abyście przedstawili wszelkie informacje, jakie macie na ten temat, gdyż chodzi o dobro całego ogółu naszej społeczności. Najprawdopodobniej mamy do czynienia z łowcą. Meph... - skinął dłonią w stronę Meph'a po czym usiadł spowrotem na tronie. Po zgromadzonych przebiegł dziwny pomruk.


Proszę pisać imię postaci boldem przed opisem, dobrze?
 
Milly jest offline