Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2011, 20:58   #1
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
[Komentarze] Sella Nevea

Witajcie, drodzy Gracze.

Na wstępie kilka ogłoszeń parafialnych od Waszego kochanego proboszcza

a) proszę Was o przywitanie się z resztą i wrzucenie swojej propozycji co do częstotliwości postowania. Będę elastyczny w tej kwestii, aczkolwiek w trakcie gry będę surowo przestrzegał terminów. Przypominam że posty nie muszą być długie, miło jest przeczytać coś okraszonego refleksjami, jednakże lepsze kilka zdań z deklaracjami na czynów na czas niż spóźniona rozprawka filozoficzna.

b) piszemy normalną czcionką, dialogi kursywą, jeśli chcecie używać pogrubienia, możecie to robić

c) w pierwszym poście ustawiłem Was w nieco nudnawej sytuacji, aczkolwiek nie chciałem nic narzucać Waszym postaciom, macie więc wolne pole do popisu. Pragnę także zaznaczyć, aby ci bohaterowie byli barwnymi postaciami. To jest gra, nie musicie się na wszystko zgadzać i podążać za planami MG.

d) Survival! Tak, to jest survival, więc nie obraźcie się jak czyjaś postać padnie. Wiadomo, że MG na pierwszy ogień zwykle bierze spóźnialskich, niezainteresowanych sesją oraz nudziarzy, którzy do gry nic nie wnoszą, aczkolwiek może się zdarzyć i tak, że odpadnie wspaniale wykreowany i prowadzony bohater

e) Jako że jest z nami część nowicjuszy. Proszę abyście nie decydowali za NPC. To znaczy, jeśli uderzacie kogoś pięścią, to nie piszecie że przeciwnik zemdlał po pierwszym ciosie tylko konsultujecie to ze mną.

f) Jestem teraz nieco zabiegany <przygotowania do świąt etc, dlatego jak ktoś założy doca będzie miło

g) Jeśli wiecie że w danej kolejce nie dacie rady odpisać, to napiszcie to odpowiednio wcześnie. Nie uznam wymówek ostatniego dnia w stylu: źle się czułem, miałem pełno roboty w pracy, porwali mnie bandyci, pies ukradł mi router od internetu.

Cóż, wszelkie pytania proszę tu lub na PW i możemy zaczynać
 
Kirholm jest offline