Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2011, 21:42   #2
Shavitrah
 
Shavitrah's Avatar
 
Reputacja: 1 Shavitrah jest godny podziwuShavitrah jest godny podziwuShavitrah jest godny podziwuShavitrah jest godny podziwuShavitrah jest godny podziwuShavitrah jest godny podziwuShavitrah jest godny podziwuShavitrah jest godny podziwuShavitrah jest godny podziwuShavitrah jest godny podziwuShavitrah jest godny podziwu
W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak przywitać się z pozostałymi graczami i życzyć nam udanej zabawy (a sądzę, że taka ona będzie) i wesołych świąt.

Częstotliwość postowania - myślę, że wstępnie najlepiej będzie ustalić termin w granicach 5-7 dni, coś koło tego. Wydaje mi się być w miarę optymalny, a w razie potrzeby zawsze można go skrócić czy też wydłużyć.

Jeśli chodzi o przedświąteczne przygotowania i związane z nimi zabieganie: jutro wyjeżdżam i wracam we wtorek, dlatego też wolałam napisać wcześniej i nie opóźniać już tej kolejki.

Co do kwestii doca, to jego założenia póki co się nie tykam, natomiast jeśli ktoś potrzebowałby kontaktu to GG mam podane w profilu. Zazwyczaj jestem na niewidocznym, ale staram się odpisywać na wszelkie wiadomości w miarę możliwości jak najszybszej.

Pozostałe uwagi przeczytane i przyjęte do wiadomości.
 
Shavitrah jest offline