Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2011, 12:50   #2
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Smile

Rekrutacja bardzo ciekawa muszę rzec. Mimo iż pomysł podróży jest dość oklepany to jest to istna rzeka pomysłów. Do tego dodać walkę z chaosem oraz jego tworami i mamy już coś całkiem nowego, nieszablonowego. Mechanikę 2 edycji znam, ale... 3 dni na odpis to dla mnie za mało. Nawet jakby było 5 obawiam się, że musiałbym odmówić. A szkoda. Mam na profilu 5 sesji, których nie mogę opuścić (naturalnie) oraz niedawno zabrałem się za prowadzenie (mojej pierwszej na LI) przygody. Nefariusa bardzo polecam ze względu na to, że zna klimaty Młotka i wie jak ciekawie, nie zbyt zawile wkręcić graczy w wątek przygody. Chyba jest to jedna z osób, które najczęściej otrzymują ode mnie Repki właśnie za to. Na pewno bym się zgłosił, ale brak czasu zmusza mnie dać sobie spokój. Nie chce brać się za coś w co nie włożę tyle ile będę w stanie. Ja tak nie robię. Mimo wszystko polecam Nefariusa i liczę na to, że sesja przyciągnie wielu chętnych - w wolnym czasie (choć tego ostatnio nie mam wiele) będę was czytywał
 
Lechu jest offline