Wątek: Kły wampira
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2011, 16:32   #4
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Miałem gdzieś takie zębiska. Wyglądają na obrazku bardzo fajnie, w rzeczywistości też niezgorzej, ale po założeniu stwierdziłem kilka defektów:

-plastik jest zbyt gruby, przez co okolice ust nienaturalnie i bardzo zauważalnie się uwypuklają
-nie można ich zbyt długo nosić, bo przeszkadzają
-jak mówisz, to głos zmienia się tak, że od razu słychać, iż masz coś w ustach
-nic nie zjesz w nich
-musisz się pomęczyć, żeby się napić i jednocześnie nie oblać (polecam wtedy słomkę)
-jeśli masz "szczupłe" policzki, to miejsca zgięć mogą obcierać wewnętrzną stronę ust

Zaletą szczęk jest łatwy "montaż" i "demontaż" takowych.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline