Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2011, 09:52   #1
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
[Fantasy/DnD] - Północna Rubież

Cześć Wam booty i inne paści. Może jednak gdzieś tam w sekretnych archiwach "X" żyjecie zamknięci w czterech ścianach obcych, wrogich struktur. Witam Was wszystkich. I do Was kieruję tę zapytankę.

Mam zamiar poprowadzić sesję w nie znanym nikomu z nas szerzej świecie, który właśnie, jak niegdyś bywało, wespół z Wami pragnę poznawac. Niewiele o samym świecie wiemy. Ledwie to, co kiedyś napisałem. Czyli w sumie nic. Tu macie link do znanych nam materiałów. Na nich się oprzyjcie robiąc postacie.

http://lastinn.info/komentarze-do-se...dodatkowe.html


Zasady tworzenia postaci widzę mniej więcej tak:
Mechanicznie DnD 3,0 – 3,5; poziom postaci 1, Cechy losowo, Rasy z podstawki ewentualne inności [np.: diablęta] na GG 6143936.

Fabularnie od Was oczekuję:

Imienia
Krótkiego rysu: któż to taki? [np.: drugi syn barona Jana Terrance z Rosefort uciekający pod przebraniem z rodzinnych stron bo tatulo znalazł sobie nową żonę a ona pasierbów nie kocha? Służąca wielkiej wiedźmy, która zbiegła swej pani po tym jak zobaczyła przyzywanego demona? Niewolnik, którego pan umarł w trakcie podróży i który teraz ucieka szukając swej szansy na wolnośc i normalne życie? Łapacz z misją, który ściga podejrzanego o uprawianie magii? Przepełniony wiarą kapłan Jedynego, który samotnie podróżuje po świecie krzewiąc Słowo Boże wśród maluczkich?]
Jakiegoś obrazka: tak, na LI stałem się wzrokowcem
Ekipunku noszonego przy sobie. Mniej więcej, nie co do grama.
Zawodu: Bednarz? Cieśla? Flisak? Szlachcic? Sokolnik? Etc.: z czego żyje ten jegomośc?
Wygląd: [kilka cech charakterystycznych]
W czym postać jest zajebista: [wyciska na klatę konia?]
W czym postać lami na maksa: [w wyrywaniu dup jest dupą]
Bajer: [cokolwiek co ją odróżnia np: był porwany przez potępionych, ma królewską krew, ma wyrok za morderstwo, siedmioro dzieci, cokolwiek]

I punkt ostatni. Odpowiedź na pytanie:

CZEMU WASZA POSTAC PŁYNIE BARKĄ PO RZECE MAND Z FREYFORK DO CRICHE?

Na postacie czekam do zapełnienia listy. Odliczanie trwa. Wchodzę w Nowy Rok z decyzja o stałym prowadzeniu 1 sesji. Ni mniej ni więcej. Mam nadzieję, że to ta.

1.
2.
3.
4.
5.

...


Jak będzie Was więcej nie ogolę pach by szybciej pisać.

Pozdrawiam
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline