Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2006, 18:42   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Poszukiwany poeta!

Witam.

Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą publikuję na łamach naszego forum swoje opowiadania. W tej chwili pracuję nad czymś większym, co nie ma być jedynie kilkustronicowym opowiadankiem, a raczej czymś na kształt niewielkiej powieści w klimatach fantasy. Problem w tym, że o ile potrafię coś składnie napisać prozą, o tyle nie posiadam żadnego talentu do składania rymów. I tu zgłaszam się z wielką prośbą do Was, drodzy użytkownicy. Bardzo potrzebuję pomocy osoby, która potrafi ujarzmić słowo i zamknąć je w składnym, rymowanym wierszu. Na razie potrzebny mi jeden niezbyt długi utworek, który ma być w opowiadaniu użyty jako przepowiednia. Do zaoferowania w zamian mam oczywiście podziękowanie w samym opowiadaniu, a na forum wielkie piwo dla autora, wylewną opinię i ewentualnie forumową walutę jeśli ktoś będzie sobie tego życzył. Oraz rzecz jasna dozgonną wdzięczność Może to niezbyt wiele, ale kiedy już opowiadanie się pojawi, to autor wiersza z pewnością będzie mógł się cieszyć na forum sporą popularnością (nawet jeśli samo opowiadanie wyjdzie kiepsko, bo wierzę, że wiersz będzie piękny :P ).
Jeśli taka forma współpracy będzie nam pasowała, to z chęcią złożę zamówienie na więcej utworów, bo myślę że "udekorowanie" opowiadania wierszowanymi wstawkami będzie całkiem niezłym posunięciem.

Jeśli znajdą się chętni prześlę na PW krótkie wyjaśnienie czego ma dotyczyć przepowiednia i czego ewentualnie oczekuję. Nie dajcie się prosić i pomóżcie Milly w potrzebie
 
Milly jest offline