Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2012, 11:00   #2
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Zagłosowałem na piratów, chociaż imho dla mnie opcja 2 i 3 są bardzo do siebie zbliżone. Mamy zapewne podobną inspirację w czasach historycznych (przesuwając trochę odkrycia geograficzne do tyłu, żeby bardziej pasowały do klasycznego rozumienia okresu płaszcza i szpady) czyli XVII wiek.

Nie mogę się też oprzeć pewnemu wrażeniu, że oba pomysłu można by rozegrać w świecie 7th Sea. Nie chcę żeby zabrzmiało to jako wyrzut, uważam, że jest to fajna gra o bardzo ciekawym świecie i chyba jednej z najbardziej rozbudowanych historii świata w "popularnym" RPG.

Tak po prawdzie pewnie gdyby pojawiła się rekrutacja z jakichkolwiek tych dwóch opcji to wystartowałbym w niej.

Najlepszym jednak podsumowaniem wyboru będą słowa Marka Twaina: "Now and then we had a hope that if we lived and were good, God would permit us to be pirates"
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline