Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2012, 17:13   #3
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Zagłosowałbym na piratów, gdyby nie fakt, że szybka sesja, o której wspomnienie znajduje się w pierwszym poście nijak mi mnie pasuje do współkreacji świata... Interesuje mnie też czego dotyczyłaby sesja (a raczej jej scenariusz) - co prawda wiele dzisiejszych produkcji filmowych i nie tylko jest o niczym, a służy tylko pokazaniu nowych efektów specjalnych, jednak chyba trochę nie o to chodzi w RPG.

Opcja 2 jest bardzo ciekawa (choć jak zauważył Hawk) mocno zbieżna z ostatnią. To mogłoby być ciekawe. A i efektów specjalnych by nie zabrakło
Tu też mógłbym postawić krzyżyk, czy kropkę; mając nadzieję, że nie będziemy się trzymali historii jak pijany płotu...

Chyba najwięcej zastrzeżeń miałbym do sesji w opcji 1. Co prawda na filmie "Goście, goście" (chyba tak to "przetłumaczono" na polski) bawiłem się świetnie, jednak same założenia dla sesji skrzypią i trzeszczą w szwach. Chyba, że byłaby to sesja z założenia samego nastawiona na humoreskę czy inną komedię.
 
Aschaar jest offline