Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2012, 20:57   #3
Miriander
 
Miriander's Avatar
 
Reputacja: 1 Miriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Thoran Zobacz post
A gdzie tu sonda?

To bardzo dobre pytanie - nie zamieściłem ankiety ponieważ informacje z niej nie byłyby tak przydatne dla mnie przy tworzeniu potencjalnego scenariusza jak odpowiedzi w tym wątku. Zakładając test wyboru np. z zapytaniem o lokalizację niewiele uzyskałbym - mógłbym oczywiście otrzymać statystykę, że np. większość zainteresowanych skłonna byłaby grać w Europie, a gdybym sporządził bardzo szczegółowe pytania możnaby zawęzić odpowiedzi do kraju, ale nie otrzymałbym "dlaczego?".

Zdaję sobie sprawę, że wymaga to od was większej dozy zaangażowania, ale jedno zdanie w tym temacie z uzasadnieniem byłoby dla mnie na wagę złota, np.

"Włochy, ze względu na obecność Kościoła, żywiołową kulturę i czar Wenecji"
"Singapur, ze względu na wysokie wieżowce, egzotykę i nocne życie miasta"
"Mniejsze miasto w Japonii [np. w prefekturze Nagano], bo góry, egzotyka, bliskość przyrody i małomiasteczkowa mentalność."

Jeśli jednak chcecie ankiety lub jest ona wymagana do przeprowadzenia tutaj sondy, to założę ją.
 
__________________
Sierściuch i komenty!
Miriander jest offline