Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2012, 09:09   #8
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
z technicznego punktu widzenia okiem mym:
1 - chyba najłatwiej poprowadzić i chyba najwięcej frajdy by było z tego - można mieszać wszystko ze wszystkim, dla każdego coś miłego
2 - pomysł bardzo ciekawy ale sądzę że Gracze wymiękną przytłoczeni nim [prowokacja mode on]. osobiście na geografii i historii spałam
3 - klasyk, jak ktoś czuje klimat to będzie fajnie, ale potrzebna drużyna która lubi pływać, siekać, rabować i tylko to.

Bądźmy szczerzy - traf dobry skład z fajnymi i twórczymi ludźmi, a uciągniesz z nimi wszystko, nieważne czy kosmos czy piratów Jakbym miała wybierać to 1 gdyż nie mam chorobę morską a podbijanie mi się znudziło
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline