Wątek: Opis Działu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2012, 19:18   #2
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Efcia Zobacz post
Głosy na tak, ale bez konkretnej propozycji nie będą brane pod uwagę.

Nie uważasz, że to takie trochę... hmmm... iście na łatwiznę? Aby nie powiedzieć "manipulowanie wynikami"? To, że komuś opis się nie podoba (bo cokolwiek) nie znaczy, że od razu musi umieć napisać lepszy. To takie: "nie podoba ci się jazda Maluchem to zbuduj Volvo". Ja wolę iść piechotą - znaczy uważam, że lepszy żaden opis niż marny opis.


Ponadto - ponawiam pytanie postawione gdzie indziej: JAKI ma być ten opis? Co znaczy, że jest klimatyczny? Jeżeli ma być klimatyczny...


Językowa karkołomność obecnego opisu jest co najmniej ciężko strawna. Zapisana wersowo - jak w oryginalnym pomyśle była ok... a przynajmniej - była strawna... Pomijając płyciznę logiczną, bo powstawanie z popiołów ma się nijak do Wampira, a Dziecię Nocy do Maga...


Opis merytoryczny:
"Dział poświęcony sesjom w Świecie Mroku."

Opis dla botów:
"Wkrocz w Świat Mroku i poczuj się jak bohaterowie Twilight, Underworld, Wywiadu z Wampirem oraz Buffy - pogromczyni wampirów."


PS. Nie, nie myślałem nad opisami - po prostu napisałem posta.
 
Aschaar jest offline