Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2012, 00:33   #6
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Jak wyglądają mieszkańcy Krain Wschodu? Jaki panuje tam klimat? :P

Właściwie to przydałoby się byś nieco więcej napisał o świecie, bo właściwie nie ma o nim żadnych informacji. Ot, jest Królestwo Zachodu, są jakieś Krainy Wschodu i jakieś góry. Mało.
Może pozostawiasz graczom wolną rękę w kreowaniu świata czy coś takiego, ale ja na przykład mam zbyt mało danych by stworzyć postać-mieszkańca tego świata.

Rozumiem, że jeśli tworzymy postacie należące do Zakonu lub Gwardii to mają one dość znaczące pozycje? Szeregowych wojaków chyba się nie wysyła na megaważne misje

Nie wiem jeszcze czy wezmę udział w sesji, ale jeśli tak to planuję postać należącą do Wielkiej Gwardii Krain Wschodu. Prawdopodobnie berserk-zmiennokształtny.
 
Wnerwik jest offline