Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2012, 20:27   #2
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Dobry pomysł. Popieram wszelkie formy zachęcania nowych do RPG.

Tylko zastanawiam się, skąd weźmiesz 5-6 użytkowników LI nie mających wcześniej kontaktu z RPG/PBF? Wydaje mi się, że jeśli ktoś znalazł LI, to musiał wiedzieć, czego szuka . Na żywo sesje wprowadzające najlepiej prowadzi się w świetlicach, klubach bitewniaków, tam, gdzie ludzie już zgromadzą się, by razem coś robić.

Stąd myślę, że sesji przydałaby się zewnętrzna reklama. Np. na innych forach o tematyce fantasy lub cRPG. Albo nie na forach - na nich zwykle regulaminy zabraniają reklamowania obcych stron, poza tym fora odchodzą na rzecz serwisów społecznościowych. Może zareklamujesz sesję na facebookowych fanpage'ach popularnych gier cRPG i poczytnych obecnie serii fantasy?

Mimo tych obiekcji, życzę powodzenia.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline