Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2012, 23:41   #3
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Mi się nie podoba umieszczenie tej sondy w Sondach. Wiem, że pod względem technicznym jest to najlepsze miejsce, ale... Z autopsji: sam ów dział zaczynałem czytać dość późno. Myślę, że większość użytkowników, którzy nie mieli styczności z PBF (oraz grali w RPG co najwyżej sporadycznie), raczej nie będzie sprawdzać podforum takiego jak Sondy.

Jeśli sobie dobrze przypominam większość postów „zielonych” użytkowników, to duża część lądowała w Pomocy i Rekrutacjach (a i tak miała treść bardziej przystającą do pierwszego z podforów). Może spróbować również tam?, albo przynajmniej uczynić temat ogłoszeniem

To tyle z mojej strony – uważam, że inicjatywa jest chwalebna, lecz dyskusja w tym miejscu raczej zostanie przeoczona przez adresatów. (z ankiety wnioskuję, że chcesz uwagi od graczy początkujących, a nie „życzliwych staruszków” )
 
Velg jest offline