Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2012, 15:12   #3
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Mechanika nWoDa jest dość zgrubna, ale powinna spisać się dobrze, jeśli ważniejsza od realizmu jest dla Ciebie filmowość. Ba!, wtedy nie trzeba w niej nawet nic modyfikować Oczywiście, możesz chcieć zdobyć ten podręcznik – ja go nie lubię, beznadziejnie traktuje zagadnienie obecności postaci nadnaturalnych w wojnach... ale nie mam pojęcia, czy nie będzie pomocny w ww. celu

No, i wszystkich smaczków typu „to nie jest MP38, to jest MP40!” również w nWoDzie nie uświadczysz. Uzbrojenie w Świecie Mroku jest opisane bardzo pobieżnie, co dla mnie jest plusem... ale już dla Ciebie nim być nie musi. Więc jeżeli gracze znają się na współczesnym uzbrojeniu i chcą się wdawać szczegóły, poszukaj czegoś innego...

Niezależnie od tego, jeśli chcesz mechaniki dostosowanej bezpośrednio pod taki typ akcji, rozejrzałbym się za takimi RPGami. Mi przychodzi na myśl np. Spycraft... ale nigdy w coś takiego nie grałem. Więc... tu Ci nie pomogę.
 
Velg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem