Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2012, 18:21   #3
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
1. Broń palna byłaby, jednak ograniczona na tyle, by większość 'zwyczajnych' przeciwników miała co najwyżej pistolet.

2. Animus został wynaleziony bodajże w 2012, z tego co mi wiadomo, a nie chcę tak późno zaczynać sesji, bo za mało czasu zostałoby na ocalenie świata. Nie wykluczam, że się pojawi, ale to raczej w późniejszej części gry i w formie jakiegoś prototypu.

3. Jeśli chodzi o elementy Splinter Cell, to chodziło mi właśnie o grę stealth. Asasyni nie mają środków, by nowicjuszy wyposażać w super, hiper, mega broń. A templariusze tak. Będzie rzecz jasna opcja ataku niczym rambo, ale będzie ona... bardzo trudna.
 
Imoshi jest offline