Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2012, 15:24   #7
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Dobra, doczytałem się, że Kroot'ci (Krootoni? Krooci? Jest jakiś standard w odmianie?) mają wielokrotnie silniejsze mięśnie niż ludzie, a do tego są w stanie zmusić mięśnie do chwilowego gigantycznego wysiłku (na zasadzie bicza), więc chyba wystarczy odpowiednio twarda broń. Potem jeszcze skubnę komuś nemezis sworda i będzie git : P

Do właściwej kp zabiorę się gdy zobaczę opowiadanko, lubię się wpasować w coś konkretnego. Zaczynam jako zwykły Kroot, czy mogę jako Shaper? Co jak co, ale nim się, o ile dobrze się doczytałem, nie zostaje, al jest to wynik naturalnego zrozumienia ich zdolności do pochłaniani użytecznego DNA. Zawsze mógłbym być jakimś młodym : ]
 
Arvelus jest offline