Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2012, 12:28   #9
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
@kanna
Komunikacja w grupie:
No i takie podejście mi się podoba. Widzisz lukę i natychmiast ją wykorzystujesz. Nigdzie w rekrutacji nie zabroniłam dzielenia się informacją. Jedyna tego rodzaju przestroga znajduje się w Mechanice. Postać nie może wiedzieć czegoś, czego się nie dowiedziała podczas przygody, niezależnie od tego czy jej twórca, czyli gracz który nią kieruje jest tego świadom poza grą. Współpracujcie, w pewien sposób tylko od ciebie zależy czy poinformujesz członków drużyny o nowo zdobytych informacjach. Oczywiście następstwem takich działań niestety powinno być autentyczne przekazanie danych w formie dialogu między postaciami, gdyż w przeciwnym wypadku jeśli zobaczę akcję która bazuje na informacji niewspomnianej w opowieści, oj.. poleje się krew, będzie rwanie włosów z głowy, wiadra potu i łez.

@Armiel
Składanie karty w czasie:
Niektóre elementy karty, a mianowicie Nemezis zostawiacie puste. Gdy ukaże się wasz gracz którego staniecie się Nemezis, a w końcu sami otrzymacie własnego Nemezis, będziecie mogli spokojnie wpisać go w waszą kartę postaci. Oczywiście po wysłaniu mi jej sama go wpiszę jeśli nie będzie go w spisie graczy, w momencie gdy wysyłaliście mi kartę.
Koniec końców może dojść do sytuacji ukazania się dwóch kart Prohound, w której to żaden z graczy nie będzie mógł wpisać żadnego Nemezis. Sytuacja się zmieni gdy kolejna karta okaże się być postacią Proxy, wtedy naturalnym stanie się fakt kto jest czyim Nemezis.
 
__________________
Kawairashii jest offline