Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2012, 09:17   #7
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
O sesji słów kilka. Zgłaszając się byłam więcej niż niepewna słuszności tej decyzji. Głównie chodziło o mechanikę, nie o jakość rekrutacji, tak gwoli ścisłości. Fakt, że system był mi całkowicie nieznany, też miał swoje trzy grosze w owych wątpliwościach. Oczywiście okazały się one bezpodstawne. AJT poprowadził sesję w sposób niezwykle przystępny dla laików warhammerowych, jednocześnie pozwalającą na dobrą zabawę jak i poznanie świata. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to brak scen dialogowych, do których mam słabość. Z drugiej jednak strony drużyna faktycznie była (i w sumie nadal jest) zlepkiem przypadkowych osób związanych ze sobą przez los.
Nie mogłabym odpuścić sobie kolejnych części kampanii ani innych sesji prowadzonych przez AJT więc obawiam się, że drużyna jest skazana na obecność Mel jeszcze przez jakiś czas.

Pozdrawiam
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem