Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2006, 14:06   #1
Nirian Samalai Feireniz
 
Reputacja: 1 Nirian Samalai Feireniz ma wyłączoną reputację
[autorski] Horror w Szafie z Zabawkami

Horror w Szafie z Zabawkami

Ilość graczy: 3-5

Zapraszam panów i panie, panienki i kawalerów, chłopców i dziewczynki na sesję pana Niriana Samalaia Feireniza. Przyjmuje tylko osoby piszące regularnie, gdyż nie chcę, by sesja była przez kogoś opóźniana. Proszę się zgłaszać. Jednak jestem przekonany, że chcecie wiedzieć o czym jest sesja?

Chce, byście przenieśli się na strych pewnego domku, w pewnym miasteczku i byście zagrali tam zabawkami. Mamy okres PRL, więc zabawki to pluszowe króliczki, plastikowe lalki i trochę tych nowszych, kupionych w Peweksach. Każda zabawka jest już trochę zniszczona, zaniedbana, gdyż dziewczynka, która się wami bawiła już wyrosła z was. Jesteście opuszczone i zamknięte w pudełku… aż to tego wieczora, kiedy ożyjecie.

Postać musi zawierać rysunek, opis, to, jakie ma doświadczenia i uczucia do wyrośniętej już dziewczynki, która was zostawiła oraz specjalne zdolności, takie jak mówienie gdy pociągnie się za sznurek, dziury w futerku, gdzie można chować przedmioty etc. Każdy też musi określić, jak dużą jest zabawką, gdyż od tego zależą wasze punkty wytrzymałości.

Lepiej by były to zabawki w klimacie pluszaki czy lalki, gdyż bardziej mi pasują do realiów niż jakieś samochodziki czy transformery.

Przygoda w nastroju horrorystyczno-melancholijnym, groteskowym zarazem. Proszę więc tworzyć smutne i ponure zabawki.

Parę zasad jeszcze ważnych:
- full storytelling
- mistrz gry ma zawsze rację
- jeden post choć na dwa dni, inaczej mg piszę za ciebie

Zapraszam.
 
Nirian Samalai Feireniz jest offline