Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2012, 12:48   #1
Pafnucy
 
Pafnucy's Avatar
 
Reputacja: 1 Pafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie coś
Co każdy Bohater powinien zrobić?

Jakie są unikatowe elementy świata Warhammera? Co Mistrz Gry powinien pokazać Graczom na sesjach, aby ich postacie poczuły klimat Starego Świata? Jakie elementy scenerii, motywy przygód, spotkania? Co podać Graczom? Stwórzmy taki mały katalog atrakcji

Rejs liniowce Cesarz Luipold. Zaprezentowany w "Księdze Wiedzy Tajemnej" liniowiec jest dla mnie jedną z takich atrakcji. Bohaterowie wcale nie muszą być zamożni, aby dostać się na jego pokład i tu przeżyć jakąś przygodę

Eksploracja pozostałości krasnoludzkiej twierdzy. Myślę, że jeśli w twojej przygodzie/kampanii BG są zmuszeni do odnalezienia jakiegoś przedmiotu czy też księgi, to dobrze ją umieścić w ruinach krasnoludzkiej twierdzy. Daje to ogromne możliwości i frajdę, o widokach nie wspominając

Zamek Drachenfelsa. Podobnie jak wyżej, z tym jednak zastrzeżeniem, że jest to raczej lokacja dla sceny finałowej, ze względu na swój "poziom trudności" :diablo:

Wizyta w Górach Krańca Świata. Może być to powiązane z podróżą do ruin krasnoludzkiej twierdzy. Jednak wydaje mi się, że sceneria tych szczytów jest wręcz obowiązkowym elementem każdej większej kampanii Warhammera

To na razie tyle ode mnie. Z pewnością lista nie jest pełna i jeszcze ją będę uzupełniał. No i czekam również na Wasze propozycje
 
__________________
Podpis usunięty z uwagi na regulamin forum
Pafnucy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem