Wątek: Nowy Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2012, 14:03   #1
Pafnucy
 
Pafnucy's Avatar
 
Reputacja: 1 Pafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie coś
Nowy Świat

No właśnie - mamy Stary Świat, ale i w horyzoncie jego mieszkańców pojawił się Nowy Świat. Czy i jak wykorzystujecie go na waszych sesjach?

Jak dla mnie jest to idealny motyw do tła każdej kampanii. Aby pokazać Graczom, że świat poza ich bohaterami również się kręci, można przedstawić opowieści w karczmach i tawernach z tego egzotycznego lądu. Nie częstym tematem rozmów przy kuflu mocnego ale będą dzieje ostatniej wyprawy do Nowego Świata i to, jakie potworności/wspaniałości widzieli tam ci, którzy wyruszyli.

Ja też lubię Graczom serwować różne małe wstawki. Otóż prowadzenie kampanii Wewnętrzny Wróg zacząłem od scenariusza Kontrakt Oldenhallera, tylko z tym, że działo się to w Delberzu. I tak, podczas pierwszej wizyty u rajcy zostali poczęstowani nie wyśmienitym winem, ale kawą

Pytanie: ile waszym zdaniem może trwać średnio rejs do Nowego Świata?
 
__________________
Podpis usunięty z uwagi na regulamin forum
Pafnucy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem