Wątek: Ciągle pada?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2012, 13:13   #1
Pafnucy
 
Pafnucy's Avatar
 
Reputacja: 1 Pafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie coś
Ciągle pada?

Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
Mam wrażenie, że masz tendencje do wplatania do Warhammera elementów heroic, a to nie jest świat heroic i tego ja osobiście się trzymam.
Dla większości warhammerowych MG ulubioną porą roku jest jesień: deszc, wiatr, błoto. Jednak takim miłośnikom jesiennej szarugi proponowałbym zacząć używać kalendarza. Nagle okazuje się, że czas płynie i po jesieni przychodzi zima, a potem wiosna i lato Pamiętajmy, że podróż trochę zajmuję. A mając kalendarz będziemy mogli śledzić fazy księżyca Mannslieba (wiadomo, że Morrslieb robi co chce) i wiele innych wartych uwagi rzeczy, jak np: święta czy wyznaczanie dnia targowego czy dnia świątecznego.

Tu przy okazji chciałbym poruszyć inną kwestie. Krajobraz Stergo Świata, to nie tylko błoto i ponure mieściny. Bo czy wschód słońca nad kotliną przy wodospadzie w Górach Szarych nie jest piękny? Czy widok ze wzgórza na las np: Reiklandzki nie może spowodwać uśmiechu na twarzy postaci? A równiny Averlandu czy pola winorośli na stokach wzgórz w Wissenladzie? Pamiętajmy, że i Starym Świecie są piękne pejzaże i nauczmy się je opisywać naszym Graczom, aby jeszcze bardziej pokochali ten świat...

Szerzej napisałem o tym w materiale "Nie tylko mrrrrroczny Warhammer" - do lektury którego zachęcam
 
__________________
Podpis usunięty z uwagi na regulamin forum
Pafnucy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem