Wątek: Ciągle pada?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2012, 14:24   #9
Pafnucy
 
Pafnucy's Avatar
 
Reputacja: 1 Pafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie cośPafnucy ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
Tak, zdarzają się wyjątki w postaci takich heroicznych kampanii. Co nie zmienia faktu, że to chciwość jest wstępem do WW.
Chciwość jest tam tylko podana jako taki oczywisty powód - jedna z propozycji. W przypadku mojej drużyny kwestie pieniędzy to tylko dwie postacie. U jednej jest to zdobywanie wiedzy (czarodziej) a u drugiej jest zemsta.

Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
Są, jako wyjątki. W grupie 4-6 bohaterów średnio jeden będzie idealistą, osobą prawą i dobrą. On faktycznie będzie dobry, będzie pomagał bezinteresownie. Czasem przez to nawet inni poczują trochę bardziej żyłkę samarytanina.
Zwykle jednak to pieniądze będą główną motywacją. Niekoniecznie w formie monet, mam tu na myśli wszelakie profity dla konkretnych postaci.
Co nie zmienia faktu, że drużyna nie jest odbiciem świata

Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
To były tylko dwa przeciwstawne bieguny.
Ale chętnie usłyszę też o pięknie tego świata. Być może nie do końca dobrze pamiętam obrazki z drugiej edycji WFRP, ale nigdy nie wydawały mi się szczególnie przesadzone czy okropne.
Cóż, tu sprawa gustu - wiadomo, trudno o tym dyskutować. Ale jak dla mnie są po prostu śmieszne.
 
__________________
Podpis usunięty z uwagi na regulamin forum
Pafnucy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem