Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2012, 23:21   #5
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 1 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
W zasadzie zdecydowałem się na świątynie Vindicare. Bez szału, ale wpadł mi pewien pomysł, więc postanowiłem go wykorzystać. Mogę obiecać tyle, że na pewno nie dostaniesz karty snajpera-niemowy.

Cytat:
Tu wykażę się odrobiną egoizmu, ale prosiłbym o nieco głębszą historię Assassin/Inquisitor niż "Został przypisany do niej przez Świątynię" (Zrobienie rippu z "Love Can Bloom" wywoła u mnie gnicie mózgu i odrzucenie postaci)
Tu może być trochę trudniej. Ostatecznie to właśnie tak wygląda. Dzieciaki są szkolone, a potem przydzielane do konkretnych świątyń. No ale postaram się wymyślić coś interesującego, żeby nie zanudzić Cię podczas czytania.

A i bym zapomniał. Teraz kiedy jestem już zdecydowany i zacząłem pracować nad kartą, mogę spokojnie napisać, że tygodniowa tura jak najbardziej mi pasuje.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline