Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2006, 20:20   #6
Alien_XIII
 
Alien_XIII's Avatar
 
Reputacja: 1 Alien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie coś
-Jest tu w tej samej sprawie w której kazałem ciebie wołać drogi Kurcie
Odpowiedział za niego wyłaniający się z ciemności krasnolud. Jak zwykle brudny był od całego syu jaki zbiera sie podczas pracy w kuźni ,lecz można było zauważyć w nim pewną zmiane. Jego twarz wyglądała na dużo bardziej zmęczoną ,a przyjazny uśmiech wystający spod nierózno podciętej brody jakim witał wszystkich był jakiś wyblakły.
-Zaprosiłem tu jeszcze elfa z lasu i mam nadzieje ,że się zjawi
-Mistrzu ,mistrzu.On wie o młocie!
- wypalił uczeń kowala ,który przyszedł wraz z Rolandem.
Krasnolud znów chciał umiechnąć się na te słowa ,ale to co pojawiło sie na jego twarzy znów było wyblakłym widmem
-Wiem chłopcze. Jak byś mógł być tak miły i przynieść mi księge. Tę ,na którą tak narzekałem ,że jest źle zrobiona ,a później posprzątaj po wczoraj w zakładzie - po czym młody zniknął w głębi zakładu
-Poczekam na elfa tutaj wy w między czasie odnajdźcie prosze tego chłopaka Marvina. Wolałbym żeby usłyszał także to co mam wam do przekazania. Spotkamy się w karczmie ,bo lepiej będzie sie rozmawiać niż w moim ponurym zakładzie
 
__________________
Great men are forged in fire
it is the privilege of lesser men to light the flame
Alien_XIII jest offline