Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2012, 16:54   #5
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
W sumie sam się nad tym zastanawiałem. Ogólnie mimo mojego wyznania, do którego jakoś specjalnie się nie będę przyznawał, znam "Biblię" bardzo dobrze, nawet z wykutymi na pamięć cytatami, ale to akurat w sesji nie miałoby większego znaczenia, gdyż w tych książkach, ów pismo ma się nieco inaczej. Wystarczy więc zachować styl świecki i wyniosły, posługując się tą księgą w sesji.

Ogólnie o świecie w pojęciu geograficznym i politycznym, jakoś wiele nie wiemy, w końcu autor skupia się na jednym bohaterze i tym co wokół niego, ze szczególną uwagą skierowaną wobec instytucji, do której przynależy.

Trzymanie się całkowicie takich realiów jak w książce, byłoby trudne. Chyba, że bez mojej wiedzy, pojawiła się mapa do ów świata pana Piekary. Wątpię jednak by umknęło to mej uwadze, w końcu to mój ulubiony polski pisarz.

Trzeba by więc wprowadzać nieco własnego światotworzenia, chyba, że wszystko osadzić w jednym mieście. Ja to chętnie bym zagrał, może też poprowadził. Bo klimaty tych książek są świetne, ale ciężko będzie to wszystko przenieść na sesję DOBRZE.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline