Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2006, 08:23   #9
Tom Atos
 
Tom Atos's Avatar
 
Reputacja: 4583 Tom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputację
Kurt :

Widząc jak Roland wypytuje Józwę zwanego we wsi Koniowatym od podłużnej gęby zaśmiał się tylko i klepnął mężczyznę przyjacielsko w plecy. Lekko by go nie przewrócić.
- Dobrze Ci idzie chłopie. Próbuj dalej. Ja poszukam u Belli. Ludzie we wsi gadają, co dziewka kręciła się koło tego Marvina.
Przeczesał ręką włosy i chuchnął w dłoń sprawdzając świeżość oddechu. Po czym ruszył dziarskim krokiem w stronę chaty Belli. Po drodze zatrzymał się przy studni i zerwał kilka polnych kwiatów. Z jego zachowania można było wątpić, czy byłby zadowolony gdyby spotkał u dziewczyny Marvina.
Bella była u siebie w domu i właśnie wyrabiała ciasto, gdy przez okno zobaczyła zbliżającego się Kurta. Przymrużyła oczy by lepiej dojrzać mężczyznę. Słońce świeciło jej prosto w twarz. Gdy dostrzegła kwiaty w jego rękach najpierw zbladła, a potem na jej hożym obliczu wykwitł rumieniec
- No nie. Znowu.
Westchnęła głosem pełnym rezygnacji i pogodzenia się z niewieścim losem.
 
Tom Atos jest offline