Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2012, 20:00   #1
Yeey
 
Yeey's Avatar
 
Reputacja: 1 Yeey nie jest za bardzo znanyYeey nie jest za bardzo znanyYeey nie jest za bardzo znany
Sesja wojenna: (IIWŚ,Irak,Wietnam,?)

Witam. Przeglądam to wspaniałe forum od dłuższego czasu, ale jakoś nigdy nie miałem zbytnio chęci, żeby się przełamać. No i jak widać ta chwila nadeszła. Wpadł mi do głowy pomysł, aby zorganizować na forum sesję wojenną, która najbardziej by wam odpowiadała. Chodzi tu o to że Wy wybierzecie konflikt, który by wam odpowiadał, a ja będę próbował się dostosować (chciałbym spróbować swoich sił jako MG, a że lubię te klimaty i militaria może coś z tego będzie). A więc moje propozycję to (konflikty o których byłbym w stanie napisać najwięcej):
*Overlord, Normandia, szturm na którąś z osławionych plaż, lub też siły powietrzno-desantowe
*Pacyfik, walka o jedną z wielu japońskich wysepek (najbardziej "podoba mi się" Iwo Jima, Peleliu i Okinawa)
*Wojna w Wietnamie (tyle że bez żadnych konkretnych "Wielkich Bitew" jakaś taka akcja typu odzyskanie zakładników, odbicie danej wioski itp. itd.
*Ofensywa w Ardenach, tu jak wyżej, podawajcie propozycję
*Somalia, czyli coś dla fanów "Black Hawk Down", tu również jakaś mała akcyjka lub dwie (oczywiście jeśli będzie się podobać to przedłużymy)
*Wojna w Iraku (tu dosyć mało wiem, ale z chęcią będę się mógł zapoznać)
To by było na tyle, jak mi się coś przypomni to dopiszę.
Chcę żeby to nie była nie wiadomo jak długa sesja, żebym mógł temu podołać i nie zniechęcić się do MG'owania na starcie. Nie chcę żadnej mechaniki, po prostu storytelling. Więc, jeśli jesteście chętni to piszcie swoje propozycję i zgłaszajcie nowe operacje wojskowe, zobaczymy co się da zrobić :].
 
Yeey jest offline