Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2012, 14:32   #9
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Wszystko da się wyrobić, nie szukam koniecznie ludzi praktycznie żyjących z PBF. Bardziej chodzi mi o to, żebyś upewnił się że taka forma rozgrywki faktycznie Ci pasuje na zasadzie, żebyś po dwóch stronach nie uznał, że PBF to jednak nie to i rezygnujesz bo mam nadzieję na zgraną drużynę w miarę możliwości .

Same pierdoły jak pisać dialogi i inne bzdety się nauczysz, wystarczy że będzie Ci się chciało pisać, a ja chętnie w razie problemów siądę z Tobą na Gadu i wyjaśnię podstawowe kwestie. Pozostaje bardziej kwestia mechaniczna, dobrze by było żebyś jednak wiedział jak zrobić postać tak, żeby grała bo jednak to jest już ósmy poziom i trzeba mieć pomysł jak dobrać rasę, klasę i ewentualne prestiżówki.

Z czym, że jest jak napisałem - jak masz jakiś problem to wal jak w dym. W godzinach 8-16 jestem na GG prawie zawsze (praca) i zawsze też postaram się znaleźć moment na odpisanie. W popołudniowych różnie, bo mam dużo 'zajęć pozalekcyjnych' w postaci różnych siłowni, squashów i tak dalej, więc najczęściej jestem w pełni dostępny tak koło 21-22.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline