Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2012, 23:13   #10
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
No dobrze, compadre. Tym optymistycznym akcentem zakończyliśmy rozdział pierwszy. Czas na małe podsumowanie.

Ze spraw technicznych, to masz 150 PD do rozdysponowania. Masz nowy miecz, ale straciłeś poprzednią broń a pancerz jest na tyle uszkodzony, że wymaga poważnej naprawy. Większość ekwipunku została przy karawanie na szlaku. Nie wiem jeszcze jak, gdzie i kiedy rozpocznie się część następna, więc na razie masz tylko to, co przy sobie.

Ze spraw fabularnych:

- Jak ci się podobało i czy masz ochotę grać dalej? :P
- Co się podobało, co nie, co chciałbyś zmienić, czego było za dużo, czego za mało, itd. Czyli ogólna ocena MG i życzenia do prowadzącego.

Ze swej strony mogę wymienić kilka rzeczy:

- Mam pewną trudność w prowadzeniu postaci o mocno ograniczonym instynkcie samozachowawczym. W sensie, że staram się pokazać zagrożenie w miarę rzetelnie, ale przy skłonnościach do odzyskania honoru D, czasami mam wątpliwości, czy dość wyraźnie. Z drugiej strony nie chce sprawiać wrażenia, że zadanie są niemożliwe do wykonania, no a po trzecie przedwczesny zgon krasnala, też mógłby być skomplikowany dla fabuły.

- Nie wiem jak Ty, ale mam wrażenie dużej liniowości dotychczasowej przygody. Co o tym sądzisz?


Ustosunkuj się do powyższego i (jeśli chcesz) jedziemy dalej. Potrzebuje trochę czasu do namysłu, nad następnym etapem, wiec masz czas na wyrażenie swoich oczekiwań co do jego kształtu.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline