Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2012, 17:08   #5
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tempo rozgrywki? 1 post na tydzień?
Mówi się 1 na tydzień a raz wychodzi 8 przed końcem miesiąca.
Tempo samo się ułoży, choć miło by było kończyć scenę przynajmniej raz w tygodniu ^^

Cytat:
1. Chciałabym wiedzieć do którego mniej więcej odcinka powinnam obejrzeć anime żeby dojść do momentu w którym zaczyna się sesja.
Nie jestem pewien, dawno nie oglądałem anime. Będzie to koniec serii odcinków o "Fundation day eve".

Cytat:
2. Sesja będzie się w całości odbywać w google doc czy przewidujesz jednak przenoszenie "akcji" do postów?
Po zakończeniu sceny tekst z doca leci na forum, gdzie ja zamieszczę nowy rozpoczynający kolejną scenę do rozegrania w docu.
Czyli standard.

Cytat:
Osoba mająca 5 percepcji otrzymuje trafienie krytyczne, gdy wyrzuci 5 lub 95.
Nie miałeś przypadkiem na myśli: "Osoba mająca 5 percepcji otrzymuje trafienie krytyczne, gdy wyrzuci 1-5 lub 95-100"? Jeśli nie to obawiam się że nie rozumiem o co chodzi z tą percepcją.
^.^' Już poprawiam...


Cytat:
Można jeszcze wejść do gry?
Rekrutacja dopiero wystartowała.


EDIT
Mam już pierwszą kp~
Jeśli dojdzie jeszcze jedna wyznacze termin zamknięcia rekrutacji, w 3 osoby można wystartować, a jak się ktoś zainteresuje to i dojdzie w trakcie~
 
Fiath jest offline