Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2012, 09:23   #18
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Malahaj, nie obiecuj z tym ubijaniem, bo się skuszę . Ale mam pytania odnośnie zasad rządzących Waszą sesją: gracie mechanicznie, tzn. tak jak w Bestii z Ostermak?

Jaka ma być ta sesja, to znaczy nastawiona na wygrzew, śledztwo, gangstarap? Chodzi mi czy ten ciapa, o którym mówiłem, będzie miał możliwości do grania, czy to tylko jedna wielka ucieczka jako jedyna z opcji? Widzicie, ja też bym chciał się dobrze bawić .


Nefarius, z odpisem raz na cztery dni nie ma u mnie na razie problemu. Zawsze mogę napisać krótszego posta.

Ale mam też pytanie do Ciebie, kto o zdrowych zmysłach zechciałby podróżować z Duinnganem, ba kogo by krasnal zaakceptował. Problem mam z zahaczką...

Myślałem o jakimś zabawnym łotrzyku, trochę safandułowatym złodziejaszku np. Regis "Łasica" Zingger z Talabheim.
 
kymil jest offline