Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2012, 19:47   #6
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
No to teraz ja posłodzę, gdyż zdecydowanie piszę się na kontynuację (którą teraz będę wyczekiwał ).
Sesja zdecydowanie na plus i to duży PLUS! Prowadzenie bardzo dobre, MG czytał to co gracze pisali i zawsze się do tego ustosunkowywał. A po kolei wypunktowując:

Mechanika – duży plus. Uwielbiam grać z mechaniką i bardzo podobał mi się jej sposób wykorzystania tutaj. Można było zginąć i to nie tylko za brak terminowych postów. Lubię mieć w grze świadomość, że moja postać może paść, przy złej decyzji, czy nawet po prostu przy nieprzychylnym losie.

Fabuła – interesująca. Cokolwiek byśmy nie wymyślili, jakąkolwiek drogę byśmy obrali, było to bogato opisane. Jak widać był ogrom możliwości, by rozwiązać sprawę, by grać, by żyć w tym świecie. I rzeczywiście to czułem. Choć może do końca nie wykorzystywałem.

Gracze – bardzo dobrze się z Wami grało! Postacie wielce charakterne. Mi najbardziej zostanie w pamięci Mierzwa, aczkolwiek pozostali na pewno też. Fajnie będzie z Wami zagrać kolejny raz. Szkoda, że braknie Bruna, ale z pewnością kolejna postać Nefa również będzie bardzo ciekawa.

PDki – Nie wiem ile PD dostali inni, ja z przyjemnością przyjąłbym więcej Oczywiście bez przesady, ale lubię jak postać się rozwija i po tyle trwającej sesji, miło by było ujrzeć więcej PD. Gramy przez forum i z takim tempem to nie dożyje zbyt wielu rozwinięć, nie wspominając o zmianach profesji Ale w sumie sorki, zapomniałem że jeszcze zostanie rozdane PD za przygodę. To w sumie może jednak będzie dobrze No ale w tym momencie jeszcze nie wiem…

Długość sesji – fakt, trochę długa czasowo, aczkolwiek na pewno mi się nie nudziła. Nie czekałem, aż tak bardzo na finał, osobiście mógłbym jeszcze dalej ją ciągnąć

Poza tym mój elf chyba pozostał liderem w klasyfikacji przekręceń imienia przez MG Mamperiol, Momperiol i inne ciekawe nicki. Nie stanowiło to w sumie dla mnie problemu i nie pisałem nic o tym. W końcu zresztą udało się MG samemu utrwalić dobrą nazwę Ja dla ułatwienia w kolejnej odsłonie mogę przyjąć imię postaci Moperiol zwanym Mopkiem Będzie łatwiej, a taka opcje też mi pasuje

Ja dla odmiany wybieram kolejną z opcji 3. 15:10 do Yumy. Ciekaw jestem która z opcji i wygra i czy jakaś w ogóle osiągnie przewagę W razie remisu kolejny mój głos pójdzie na opcję 2.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 17-03-2012 o 20:14.
AJT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem