Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2012, 21:37   #10
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Cytat:
Ja osobiście w skutek niezwykle sprytnych intryg (tak śmierć Siegfrieda to moja sprawa ) stałem się właścicielem skrzynki!
Eeej! To nieładnie! Poza tym jak ty to zrobiłeś? Wynająłeś tych Berserków Khorna czy może przebrałeś się za jednego z nich?

Cytat:
Dlaczego Bestia słuchała Moniki, a nie np. von Kytkego?
Nie jestem malahajem, ale sądzę, że to dlatego, iż była siostrą Dr Grassa czyli pana Bestii :P

Dodać chciałem, że w Matyjasz ma dobry pomysł. Też o tym myślałem, ale zapomniałem o tym wspomnieć. Wszak nasi (no dobra, wasi) bohaterowie mają ważną misję i muszą dostarczyć lek na mutacje do Altdorfu!
Czyli 15:10 do Yumy (dla niepoznaki mogą się zaciągnąć jako ochrona karawany), a potem mroczne ulice miasta mego. I będzie cacy.
No i przydałoby się zwiać przed von Antarą, bo z wyniku wyprawy raczej się nie ucieszy...
 
Wnerwik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem