Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2012, 11:27   #6
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Mam poszlakę. Szybko wykasuję nagrania z kamer, tak samo jak zrobili to mordercy.

W tej chwili umysł Pale Hayze`a analizował pojęcie ZEMSTA. Łączył odpowiednie fakty i nakładał je na swoją osobowość. Android był zapoznany z podstawowym dorobkiem kulturalnym zarówno Japonii jak i Europy.


Ronin. Samuraj bez pana. Ayumi nazywała mnie czasem jej bladym samurajem. (Pale Samurai)


Hayze lekko uśmiechnął się. Zdziwiła go ta reakcja.


I tak jestem przeznaczony do likwidacji. W najlepszym przypadku zresetują mi pamięć.

Podszedł do ciała pana Kato. Próbował połączyć się zdalnie.


Kto wie czy mordercy nie usunęli jego
TAP`u?

Android domyślał się silnych zabezpieczeń w broniących danych wszczepu tak ważnej osoby. Pan Kato musiał mieć w zanadrzu jakieś tajne programy. RA.107 postanowił przebadać biurko. Dodatkowo , zrobił analizę słuchową otoczenia. Tylko miauczenie kota.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 19-03-2012 o 13:34.
Pinn jest offline