Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2012, 17:58   #8
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Smok z olbrzymią prędkością , bez wahania zaatakował awatara RA.107; Białe kły już miały musnąć bladą skórę androida śniącego w głębi. Jednak automatyczne odruchy zostały, nawet po przebudzeniu pełnej świadomości.
DISCONECT

Hayze szybko wybrał opcję rozłączenia. Jego oczy otwarły się. Na chwilę stracił orientację. Trwało to ułamek sekundy, zdecydowanie mnie niźli byłby człowiekiem. Stał prosto na środku gabinetu. Zanalizował otoczenie. Wszystko było w porządku. Może oprócz pary zwłok, wydających już niemiły odór.

Czy wyjęcie wszczepu z mózgu będzie dobrym rozwiązaniem. Czy to pomoże znaleźć Ayumi? Pan Kato kazał mi ją chronić. Przed chwilą popełniłem przestępstwo. Bezpośrednie wyjęcie TAP`u jest zagrożone jeszcze większą karą. Ponadto to bezczeszczenie zwłok pana. Co to znaczy? Moje ciało wielokrotnie było naruszane.

Stare oprogramowanie osobowościowe jeszcze dawało o sobie znać i walczyło z nowo uformowanym ego.

Ile mam czasu? Zapewne zaraz przybędzie policja. Jestem głównym podejrzanym. Czy to czyni mnie złym? Zrobiłem złą rzecz... Ale miałem dobre zamiary. Jestem więc złą jednostką? Muszę zdobyć te dane.

Pale Hayze wydobył swój- jeden z wielu- nóż do rzucania i zbliżył się do zwłok pana Kato. Dziura w niej ułatwiła wykonanie zadania. Śnieżno biała skóra skropiła się czerwienią. Między kawałkami mózgu znajdował się implant TAP`u. RA.107 dotknął go, wyjął i wstał. Schował urządzenie do jednej wielu kieszeni jego czarnego płaszcza. Skierował się powtórnie do swojego pokoju. Na terminalu wszedł w panel zarządzania ochrony.

USUŃ WSZYSTKIE NAGRANIA Z KAMER Z OSTATNICH 30 DNI.

Umył ręce w łazience.
Znajdował się po raz drugi od czasu tego tragicznego wydarzenia (tragedii jaka ona nie była jeszcze nie pojmował) przed metalowymi rozsuwanymi (kilka metalowych płyt ładnego designu) drzwiami. Jasnozielony panel ukazał się w HR. Bez sentymentów wyszedł za drzwi. Zamierzał wyjechać raz na zawszę z Srebrnej Gwiazdy. Użyje latającego samochodu państwa
Izuki.

[media]http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2010/074/d/b/Mass_Effect_2_Doors_by_BlackSheep64.png[/media]
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 20-03-2012 o 18:41.
Pinn jest offline