Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2012, 15:42   #7
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Proxy Zobacz post
Tyle jeśli chodzi o parę słów przed standardowymi opisami, rozszerzającymi wiedzę o realiach, pojawiającymi się już w samej sesji.
Przyznaję, że dla mnie jest to zdecydowanie za mało. Zwłaszcza jeżeli jest to świat autorski, który - wybacz - średnio mi się kupy trzyma.

Jeżeli jest to jakaś całkiem wyizolowana enklawa to jak wybierano jej mieszkańców? co im mówiono?


Cytat:
Napisał Proxy Zobacz post
Jeśli chodzi o mechanikę to jest to, jak powiedziałem, ew. dodatek gdy zaistnieje taka potrzeba. Nie chodziło mi o wyznaczenie jej sztywnych ram, tylko nakreślenie jej idei.
O tym, że taka potrzeba zaistnieje w zasadzie jesteśmy chyba wszyscy przekonani - prędzej niz później dojdzie do jakichś testów i chciałbym wiedzieć czego sie trzymać...



Sam pomysł nie jest jakiś specjalnie nowatorski (co nie znaczy, ze jest zły) jednak ciężko zbudować sensowna postać nie wiedząc nic o świecie...
 
Aschaar jest offline