Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2012, 10:27   #8
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Jeśli chodzi o kobiety w sesji. To myślę, że mają trzy możliwości grania w niej:

Bogata szlachcianka - tylko, że miałaby pewnie dużo mniejsze możliwości niż inkwizytor
Czarownica - ale wtedy szansa skończenia na stosie byłaby dość duża
Zabójczyni - w przygodach Mordimera pojawiła się jedna. Dla kobiety jest to chyba najlepsza opcja przynajmniej mi się tak wydaje. Kobieta mogłaby być bardem zabójcą jak Leliana w DAO, tylko ze względu na brutalny świat raczej nie byłaby taka słodka.

Jeśli chodzi o kobietę inkwizytora, która pojawi się w sesji to pewnie będzie należeć do wewnętrznego kręgu, ale poza inkwizytorami i osobami zainteresowanymi lepiej by prości ludzie jej nie zobaczyli, bo raczej skończyłoby się to wezwaniem straży, że kobieta podszywa się pod inkwizytora w najlepszym razie. Jednak do wewnętrznego kręgu to może pasować. Skoro ma nawet czarownice na swoich usługach.

Mam jeszcze kilka pytań co do sesji.

1.) Jakiej długości mamy pisać posty w sesji?

2.) Jeśli się okaże, że mamy pisać dłuższe posty w sesji, to czy można będzie zamiast jednego długiego postu napisać dwa średnie?

3.) Zauważyłem, że dialogi w rekrutacji pisane są kursywą. W sesji dialogi też mamy zapisywać kursywą, a jeżeli tak to czy w jakiś szczególny sposób mamy zapisywać przemyślenia postaci?

4.) Mamy pisać w pierwszej czy trzeciej osobie czy po prostu tak jak będzie nam w danej chwili wygodniej?

5.) Można będzie w trakcie trwania tury odpowiedzieć innemu graczowi jeśli się już w niej odpisało?

6.) Napisałem już KP, ale w rekrutacji nie jest napisane gdzie je należy ją wysłać. Domyślam się, że na PW, ale przed wysłaniem wolę się upewnić, że tak jest na pewno. Wysyłać na PW czy podasz adres internetowy na, który należy wysłać KP?

7.) Jeśli chodzi o ustalenie pewnych faktów między inkwizytorami, to możemy to zrobić w temacie tej rekrutacji? (w końcu w pewnym stopniu będziemy się znać, to to, że inni przeczytają kilka rzeczy o naszej postaci nie powinno zbytnio wpłynąć na sesje)

Kiedy sesja się zacznie, to będziemy odpisywać na zasadzie kto pierwszy ten lepszy czy też wyznaczona będzie kolejność?

9.) Kiedy dajemy odpis mamy przed nim umieścić imię i nazwisko swojej postaci?
 

Ostatnio edytowane przez Shartan : 24-03-2012 o 10:55. Powód: Dodanie pytania
Shartan jest offline