Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2012, 11:04   #9
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
1.) - To storytelling - posty zatem mają być miłe dla oka i nieco dłuższe. Ale nie oczekuję , że gracze będą tworzyli posty kilkustronicowe , kiedy akcja w sesji zwyczajnie nie będzie tego wymagać.

2.) Nie do końca jestem pewien jak to widzisz. Oczywiście, że teoretycznie można. Wszystko jednak zależy od konkretnej sytuacji.

3.) Co do sposobów zapisywania rzeczy w tekście - to już sprawa raczej do rozwiązania po rekrutacji. W komentarzach będzie wszystko odpowiednio graczom przedstawione. Same myśli mam z zwyczaju zapisywać kursywą , zamknięte w cudzysłowie ("...").

4.) Też miałem z tym dylemat. Pozostałbym jednak przy standardowej narracji (3 osoba).


5.) Do takich rzeczy służy goodle.doc...


6.) jagielek@gmail.com - w tytule poproszę koniecznie tytuł sesji i nick z forum.


7.) Raczej powinniście dogadać się między sobą. Nie gwarantuje, że każdy dostanie się do sesji. Nawet jeśli dalej nie będzie budziła ona większego zainteresowania, zwyczajnie nie przyjmę byle jakich kart :].
Przez załatwianie tego tutaj zrobi się tylko bałagan. Możecie też - jeśli nie chcecie łączyć swoich postaci bezpośrednio w historii zawartej w KP - może to równie dobrze poczekać do początku sesji, kiedy lista graczy będzie pewna.

Sporo zależy od danej sytuacji. Ale głównie - tak.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline