Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2012, 11:43   #28
Sarameda
 
Sarameda's Avatar
 
Reputacja: 1 Sarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znany
Pracuję aktualnie nad swoim systemem, światem itd, ale zastanawiam się czy wprowadzać jedno uniwersum czy kilka. Chciałabym bazować mój system na mitologiach, ale chyba zdecyduję się na mitologię Nordycką. Uwielbiam tę mitologię i pomyślałam, że ciekawe byłoby stworzyć świat dla graczy w takim stylu. Tylko od razu ludziom kojarzy się to z Ragnarokiem, tą grą przez internet, a ja bym chciała nie bazować tego na grze, tylko na mitologii. Ale chyba bez bazowania na czymś jeszcze się nie obędzie. Pracuję nad tym już od ładnych dwóch lat, ale tym razem muszę to robić sama, osoba która miała mi pomagać nie ma czasu.
Cóż byście mogli mi doradzić?(jak mi się uda skończyć to jak pozwolicie, wykorzystam go na Was :P)
 
__________________
In vitae non oportet quod semper sit ratione ducitur, sed duci debere cor czyli W życiu nie zawsze trzeba kierować się rozumem, lecz trzeba kierować się sercem
Sarameda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem