Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2012, 12:04   #28
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sarameda Zobacz post
Mam pytania następujące: Gram szalonym Malkavianinem, który jest dość tragiczną postacią(opisałam go w komentarzach pod sondą "Ulubiony Klan"), czy dobrze jest, że mój wampir poszukuje sensu życia ludzi i ich nie życia?
Każdy Malkavianin jest z definicji szalony, czyt. na jakąś chorobę psychiczną.
Dobre jest każde rozwiązanie, które sobie wymyślisz.

Cytat:
Napisał Sarameda Zobacz post
Czemu wampiry nie żyją, ale żyją i czy na pewno nie mają duszy?
Nie do końca rozumiem pytanie.
Na pewno wampiry nie mają duszy.

Cytat:
Napisał Sarameda Zobacz post
Cy wampiry nadal mają uczucia, skoro chcą zachować człowieczeństwo, by uniknąć Bestii?
Oczywiście, że wampiry nadal maj,ą uczucia. Całą ich gamę. Nie sądzę jednak, by uczucia same w sobie stanowiły gwarancję zachowania Człowieczeństwa.
Cytat:
Napisał Sarameda Zobacz post
Skąd bierze się choroba Malkavian, czy jest inny tego powód? jednym słowem szuka odpowiedzi na sens życia i nie życia, czemu jest jak jest i dodatkowo, przez to, że został porzucony przez Mentora zachowuje się trochę wyobcowanie, gdyż musiał sobie radzić sam. Czy takie odgrywanie Malkavianina jest dobrym pomysłem? (Nie czytałam w podręcznik albo nie doczytałam tego, jak naprawdę powinno odgrywać się dany klan).
Mimo, że mój MG mówi, że to ciekawa postać bo jest tragiczna i wybija się od kanonu, ale wolę znać zdanie innych.
Rodzic wybiera już chora jednostkę na swojego potomka.
Mentora czyli kogo??
Żaden podręcznik nie odpowie na pytanie jak odgrywać dany klan. Do tego każdy gracz musi dojść sam.

A co twój MG rozumie pod pojęciem kanonu??
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem