Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2012, 18:48   #4
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 1 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
Dla pewności wolę spytać:
"równocześnie z Grą o Tron" - w sensie z książką czy serialem?
W sumie pytanie od tak, by zaspokoić moją ciekawość.

Generalnie i tak skłaniam się ku tej opcji. Prawda jest taka, że sam świat przedstawiony przez Martina jakoś specjalnie szału nie robi. W tej książce zawsze bardziej kręciły mnie postacie i to co właściwie wyczyniają na kartach tej sagi. Gdybym miał więc zagrać w coś umiejscowionego w klimacie Pieśni Lodu i Ognia, to nie wyobrażam sobie by miało ich tam zabraknąć (nawet gdyby ich bytność ograniczała się do szeroko pojętego tła akcji).

Jestem naprawdę zainteresowany i czuję, że kiedy obejrzę pierwszy odcinek drugiego sezonu, pomysły same zaczną napływać mi do głowy. Wtedy choćbym się szarpał, drapał i zapierał, tak czy siak coś prześlę.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline