Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2005, 23:30   #10
diabolique
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
Ronny & Sky

siedzisz sobie właśnie u szefa gdy po jakimś czasie wchodzi do pokoju Sky poznajesz ja, co prawda zmieniła sie troche ale to ta sama Sky Mozecie sie nawzajem opisać

Ciesze sie ze wkońcu jesteście Sky! , siadaj - mówi do ciebie szef - Ty też Ronny nie biegaj mi po gabinecie! - jesli nie czytaliście akt to wam teraz wszystko szybko powiem. mianowicie dzisiaj w tym miejscu - pokazuje palcem mape na laptopie - bedą 3 osoby albo je zgarniemy albo rzegnamy się z oddziałem powiedziałem MY bo odział może właśnie zostać zamknięty. Przykro mi to mówić ale wiecie Korporacjie rządzą miastem a wpływy Millitechu są ogromne już nie będe mówił o zaandzrzowaniu ich zołnierzy. Tak czy siak dupa w troki i zapierdalać po kamizelki jak sie nie ubralście.
Idziecie do ekspresowej windy po parunastu sekundach dotarliście do piwnicy. na drzwiach różne znaki takie jak nie palić ostrorznie z broną itd
- w okienku siedzi młody gosciu wcinający pączka.. - O kurwa Ronny!!! wróciłeś... co dla was ? witaj Sky woła do was - ronny wcale gościa nie poznajesz
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline