Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2012, 20:17   #5
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Na początku chciałbym podziękować wszystkim za zainteresowanie sesją. A co do waszych pytań...

Zara, drużyna która jest zbierana nie musi składać się tylko z wojowników, a nawet nie powinna. Jestem otwarty na wszelkie pomysły, chociaż te bardziej ekstremalne przydałoby się najpierw skonsultować ze mną. Gry magiem nie przewidywałem, jako iż nie sądziłem że ktoś byłby chętny na wcielenie się w taką rolę, biorąc pod uwagę realia sesji. Doszedłem jednak do wniosku, że byłoby to ciekawe urozmaicenie, więc postanowiłem dać temu szansę. System magii powinien pojawić się w temacie dzisiaj, bądź jutro.

PanChemik, ludzie są rasą dominującą na Voserii, jednak istnieją dwie rasy z którymi ludzie nawiązali kontakt. Ich opisy pojawią się dzisiaj, więc dowiesz się o nich czegoś więcej.

Pozdrawiam,
Aro

EDIT: Dodane opisy ludzi, Vuokaatów i Naisinów w pierwszym poście.
 

Ostatnio edytowane przez Aro : 27-03-2012 o 23:17. Powód: Update
Aro jest offline