Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2012, 20:29   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
[Zew Cthulhu 18+] Wyspa Zapomnianych Demonów - komentarze

Witam serdecznie i raz jeszcze gratuluję dostania się do sesji.

Jednocześnie proszę Pinheada, F.leję, Kiepoo, Imoshiego i Zaana o śledzenie tego wątku. To, że Was odrzuciłem, nie oznacza, ze jeśli jacyś gracze szybko odpadną, to Was nie przyjmę. Mieliście wszyscy naprawdę fajne KP i gdybym mógł, to bym Was wszystkich przyjął do sesji. Uwierzcie. Ale niestety wtedy nici by z gry wyszły, bo bym tylu ludzi nie ogarnął.

Przypomnę zasady na które Wszyscy zgadzaliście się startując w rekrutacji:

1. Posty piszemy raz na 2-3 (lub 4 - opcjonalnie) dni gracze – do wyznaczonego dnia.

2. Moja odpowiedź do 1-2 dni.

3. Jak na moje sesje nowość – POSTY BĘDĄ KRÓTKIE, wolałbym aby nie przekraczały strony A4 - jeśli ktoś ma ochotę pisać więcej, nie zabraniam oczywiście. Unikajmy też jedno-linijkowych wypowiedzi.

4. Sesja ma być w zamierzeniach dynamiczna. Moje odpiski też nie będą zbyt obszerne (coś w stylu mojej pierwszej sesji na LI czyli :Powrotu” lub sesji prowadzonych przez wielu MG obecnie).

5. Będzie to „sesja wieczorowa”. Udzielał się w niej będę jedynie wieczorami i tylko wtedy poświęcę jej czas. Oczywiście - Wy możecie pisać, kiedy chcecie. Nie tylko wieczorami.

I teraz:

6. Posty piszemy tak, jak Wam pasuje. W pierwszej lub trzeciej osobie, byle by były w czytelnej polszczyźnie. Nie wymagam podkreśleń, kursywy w dialogach - jeśli ktoś jednak chce, proszę bardzo.

7. Piszemy jeden post w turze - jeśli chcecie dialogów rozegrajcie je przez PW, lub an GG docku - założę, chociaż jego używanie w sesji będzie opcjonalne.

8. Ze względu na ilość graczy na początku sesji proszę o maksymalną dyscyplinę w pisaniu postów. Nie będzie ostrzeżeń, nie będzie czekania – kto się nie wyrobi w terminie wrzucenia postu – zginie, aż odwołam ten paskudny rygor. Te kilka pierwszych kolejek będzie testem możliwości i zaangażowania w grę. Przy krótkich postach uważam to za zasadne.

9. W razie konieczności ominięcia kolejki proszę o poinformowanie o tym - najlepiej w komentarzach możliwie jak najszybciej. Zbyt częsta absencja na początku sesji skończy się tak, jak nie napisanie posta w terminie.

10. To survival horror i postacie mają swoje umiejętności i współczynniki. Ja wykonuję rzuty. Rzuty mogą nie wyjść i postacie mogą zginąć. Tak też się może zdarzyć i proszę być na to przygotowanym. Za każdym razem po zgonie bohatera obiecuję w komentarzach napisać dlaczego tak się stało. Poza tym to Zew Cthulhu więc będą rzuty na Poczytalność. Postać może oszaleć, co w tej sesji równoznaczne jest ze zgonem. Zasady podobne jak przy uśmiercaniu.

Avatarki uzupełniamy sami - maksymalna szerokość 220 pikseli. Jakby coś pomogę zmienić. W razie pytań - piszemy tutaj lub na PW.

To chyba tyle. Pozostało mi życzyć Wam dobrej zabawy i przetrwania do samego końca. Aha i pamiętajcie - jesteście po części żołnierzami więc zachowujcie się jak żołnierze - Sir, Yes Sir i wypełnianie rozkazów to podstawa dobrego żołnierza

EDIT: Zapomniałbym. Mamy też materiały dodatkowe do sesji, by łatwiej nam było się po niej poruszać.

Oto link:

http://lastinn.info/komentarze-do-se...h-demonow.html
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 27-03-2012 o 23:05.
Armiel jest offline