Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2012, 21:41   #4
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam, witam Panowie Raz jeszcze.

Jako, ze mi się "wcięliście" (to nawet dobrze) to mogę z czystym sumieniem dać drugi komentarz.

Po pierwsze - fajnie, że się przedstawiacie - w końcu zarówno jeńcy w swojej grupie, jak i żołnierze w swojej, znają się nie od dziś. Takie przedstawienie postaci dobrze zrobić tak, jak to zrobił abishai w komentarzach lub w pierwszym poście.

A skoro już jesteśmy przy pierwszym poście .... uzupełniłem mojego pierwszego posta. Na razie jeszcze bez wstawek indywidualnych, no ale wszystko przed Wami.

Sesja oficjalnie START.

Czas na Wasze odpisanie - do soboty rano czyli do 31.03.2012 roku do godziny 8.00 - po tej godzinie ja siądę do odpiski zapewne.

Co w pierwszym poście - dowolność.

Liczy się inwencja - niech jeńcy opiszą jak wydostali się na ląd (specjalnie zrobiłem taki chaotyczny opis, jak zrobiłem) i w zasadzie niech nie posuwają akcji do przodu. Kończycie na plaży, jak w moim poście. Żadnych planów, inwencji, nic. Po prostu opiszcie swoje "lądowanie" i to, co robicie zaraz po nim.

Żołnierze - wy podobnie, opis wydarzeń, które ja opisałem. Chaos. Adrenalina. Posty kończycie na tym, jak zbieracie się przy dowódcy. W miejscu na ekwipunek na swoich KP wpisujecie to, co udało się Wam złapać i wynieść, co mieliście przy sobie. Od razu mówię - im więcej wynieśliście, tym większą cenę w ranach (stłuczeniach) za to zapłacicie. Więc - Wasze zadanie - poza postem, to uzupełnienie ekwipunku w Karcie Postaci.

Pamiętajcie - to survival horror a w nim zapasy amunicji, broń i środki opatrunkowe itp. mogą być na wagę złota

Do działa. I pamiętajcie. Posty nie muszą być długie, ale muszą być

Odpowiedź na pytanie: na razie dowodzi NPC

EDIT: Jeszcze jedno. Dla dramatyzmu w samolocie było 22 żołnierzy (nie jak pisałem w rekrutacji ze 12), więc i trupów oraz zaginionych czy rannych może być więcej.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 27-03-2012 o 22:04.
Armiel jest offline